Vinařův box + 2 skleničky ZDARMA

Novinka Tip na dárek
vinaruv box

Do jedné krabice jsme pro vás zabalili dvě suchá vína, jedno perlivé a jedno šumivé. Jedná se o vinařův výběr, který se perfektně hodí pro každou speciální příležitost, kterou chcete strávit se svými blízkými. Jako bonus jsme do krabice přidali naše Frizzante, které je dostupné pouze v tomto boxu. Jinak koše s touto perlivou nádherou již zejí několik měsíců prázdnotou.

 

Obsah balení

  • 1x láhev Veltlínské zelené
  • 1x láhev Ryzlink Vlašský
  • 1x láhev Frizzante
  • 1x láhev Sektu
  • 2x Sklenička ZDARMA

 

Dostupné od 1.12.2021

899 Kč / ks
Momentálně nedostupné

VELTLÍNSKÉ ZELENÉ 2020

Klasický Veltlín z Dolních Dunajovic se světle zelenou barvou. Ve vůni se kombinují citrusy a zelená jablka. Chuť je velmi svěží, dokreslena opravdu pikantní kyselinkou. Víno doporučujeme milovníkům lehkých Veltlínů.

Více o víně zde

 

RYZLINK VLAŠSKÝ ZIMNÍ VRCH 2020

Klasický minerální Ryzlink vlašský z trati Zimní vrch. Díky vápenatému podloží víno vykazuje opravdu minerální tóny. Barva je žluto-zelená, ve vůni jde cítit koření, zejména pak bílý pepř, který dodává vínu opravdu výraznou vůni. Chuť je jemně slaná, což je typické pro minerálnější vína. Toto víno je určeno pro všechny milovníky minerálních ryzlinků z Pálavy.

Více o víně zde

 

SEKT KRATOCHVILA 2020

Sekt dělaný tradiční metodou kvašení v láhvi. Víno leželo na jemných kalech 8 měsíců, poté jsme ho nechali poležet ještě chvíli ve sklepě. Výsledkem je mimořádný sekt s květnatou vůní, která postupně přechází až do jemné chlebovinky. Chuť je podtrhnutá výrazným perlením, jak už to u šumivých vín bývá. Doporučujeme pro speciální příležitosti, když máte chuť na něco mimořádného.

Více o víně zde

 

FRIZZANTE KRATOCHVILA 2020

Jemně perlivé Frizzante je naše stálice. Barva je světle žlutá. Ve vůni jasně dominují sladké broskve a jahody. Chuť je samozřejmě perlivá, ovocná a také sladká. Díky perlení se víno stalo opravdu ideálním společníkem pro každý večer. Stačí jedna sklenička a naše Frizzante si zamilujete.

Více o víně zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: